Moje stránka na DA: kresli.deviantart.com


Březen 2012

Manekýni

29. března 2012 v 16:20 | Žanet |  Když fotím...
Tohle jsem vyfotila včera večer, když jsem si z Chodova přivezla dřevěného manekýna k panence, kterou jsem si koupila před asi dvěma roky v Altamiře :).

Výzva :)

27. března 2012 v 19:00 | Žanet
Chtěla bych tento blog začít takovou výzvou - moc ráda kreslím a byla bych ráda, abyste mi navrhli, co zkusit. Až to bude hotové, napíšu vám na blog, abyste se mohli na ten výtvor kouknout. Může to být téměř cokoliv, ale nechci nic podle fotky (tzn. žádné herce a postavy z filmů...). Může to klidně být i ilustrace k nějaké vaší povídce :), fantazii se meze nekladou.
Pište, budu se těšit

Nový začátek

24. března 2012 v 14:19 | Žanet
Nechce se mi tomu věřit, ale po víc jak roku mi začalo chybět blogování. Nedokážu s jistotou říct, jaký bude obsah tohoto blogu, protože si ještě nejsem jistá. Nejspíš nějaké moje fotografie, výtvory, něco z mého života... Asi prostě deníček :).

Abych si mohla připomenout dny, kdy mi bylo 18, až budu stará, sklerotická, vrásčitá a opuštěná.. Touhle větou nechci sklouzávat do sentimentality, jen prostě... :D Mám pocit, že život někdy utíká hrozně rychle a někdy mám sama chuť ho popohnat, třeba teď, už chci večer, jenže ten určitě s kamarádama a vínem bude jako chvilka :/ :).