Moje stránka na DA: kresli.deviantart.com


Žít naplno

8. července 2012 v 20:30 | Žanet |  Já..
Jsou hrozný věci, o kterých jsem si myslela, že se mi nikdy nevymažou z paměti. Že je budu mít vleptané do lebky, aby mě strašily, kdykoliv nastane nějaká slabší chvíle. Ale musím říct, že za poslední půlrok se můj život obrátil k mnohem lepšímu, už si nepřipadám jako mrtvola bez života a bez důvodů k životu, spíš naopak, jsem živější než většina lidí, co znám.

Potřebuju udělat maturitu, dostat se na vysokou a odstěhovat se z tohohle příšerného místa. Vypadá to, že tu budu žít už jen necelých deset měsíců, možná to ze mě udělalo tak hyperaktivního a veselého člověka :). Je to určitě víc než rok, co jsem psala takovýhle blogařský článek a mám z toho zvláštní pocit.

Když jsem dnes přišla z práce, vzala jsem kytaru a hrála a zpívala si tuhle úžasnou písničku ↓ a to vyburcovalo sousedy. Moje minulý já by schlíple přestalo a ještě se omluvilo za to, že vůbec žiju. Ale dneska ne, bylo mi to úplně jedno, vlastně jsem do té kytary začala mlátit ještě víc; když jejich děti můžou řvát v šest ráno, nevidím důvod, proč bych v tomhle hnusném baráku s tenkými stěnami nemohla být taky chvíli nahlas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama