Moje stránka na DA: kresli.deviantart.com


Já + muzikant + komiks

5. října 2012 v 21:00 | Žanet |  Moje kresby
Omlouvám se, poslední čtvrtrok byl hodně nabitý. A pořád je, ale jsem nemocná a tak mám trochu víc času a zavítala jsem i sem, po takové době :). Chce se mi něco napsat, úvahu, něco hlubokomyslnýho :D.

Nepřijde Vám, že nás média ovlivňují víc, než si připouštíme? Před pár dny jsem si fotila vlasy, (vždycky, když si něco potřebuju pořádně prohlédnout, vyfotím to, protože na malém displeji se na tom někdy najdou chyby lépe než ve skutečném měřítku) a pomyslela jsem si: "Neeee, já jsem tlustá." Pak jsem si uvědomila, že je to tím, jak jsem si hloupě stoupnula a vystrčila břicho, ale stejně je to příšerný, že mě myšlenka na kilo navíc tak vytočila. Určitě je to tím, jak všude vnucují ty kostnaté věšáky na šaty, kterým se říká supermodelky.. A já mám pořád pocit, že bych měla vypadat čím dál líp, být čím dál hubenější.. Bojím se toho, že jednou někdo půjde okolo a řekne: "Fuj, ta je ošklivá." Asi by mi nemělo záležet tolik na tom, co si myslí úplně cizí lidé.


Co se změnilo za tu dobu, co jsem tu nebyla? Intenzivně se připravuju na talentovky a chodím na takový zvláštní kurz, kde děláme různé věci - počítačovou grafiku, kreslíme, vintage objekty ze starých předmětů, scénáře, teď dokonce i stop motion film.. Moc mě to tam baví :). Ale díky tomu a dalším aktivitám, které jsem si nabrala, nemám skoro žádný volný čas. Na DeviantArt jsem od té doby dala jen tři věci, jednu mám ve Scrapbooku, pak vitrážového muzikanta a první stránku komiksu o slepici, přikládám dole.
To by asi pro dnešek stačilo, mějte se famfárově :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sofie Sofie | 14. října 2012 v 12:35 | Reagovat

Mě by zajímalo, co ta slepice nakonec udělala :D Hele, s kily se netrap :D dřív byly moderní zase tlusté holky, myslím si, že je nejlepší se na sebe podívat a uznat, jestli se se sebou spokojená. Nejsem žádná vyhublina, ani žádná tlustá a ikdyž by mi asi pomohlo být o kilo lehčí, jsem se sebou spokojená. Prostě se vykašlem na ty reklamy a budem se starat o to, jestli se líbíme samy sobě nebo našemu příteli atd :) Hodně štěstí při talentovkách :)

2 Anet Anet | Web | 21. října 2012 v 17:25 | Reagovat

Ale to je dobré ten komiks! Obzvláště oceňuji že není jasný konec, čtenář si tak může vymyslet svůj:-D

3 Any Any | Web | 8. prosince 2012 v 21:20 | Reagovat

Budem stručná, ale úprimná: super komix, skvelá postava :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama