Moje stránka na DA: kresli.deviantart.com


Já..

Na stranu zla...

12. července 2012 v 11:22 | Žanet
Dnes se konečně musím přestat flákat a začít něco dělat. Aspoň dneska, protože na pátek a víkend už mám plány. Nechala jsem se obarvit a ostříhat, z blonďatozrzava na hodně tmavě hnědou a prý vypadám jak nějakej záporák, proto ten titulek :).
Musím přečíst a vypsat si všechny díly Dějin umění od José Pijoana (spadla mi dolní čelist a probořila se o patro níž, když jsem ty knihy spatřila - tak tlusté, velké a je jich tolik X)) a pár knih o architektuře, jsem na gymplu jediná, kdo chce příští rok dělat maturitu z výtvarky :/. Taky bych měla namalovat pár obrázků, mám nápady, ale není čas... Skoro čtvrtina prázdnin pryč, neuvěřitelný :O.
Tak se mějte, jdu se vzdělávat

Žít naplno

8. července 2012 v 20:30 | Žanet
Jsou hrozný věci, o kterých jsem si myslela, že se mi nikdy nevymažou z paměti. Že je budu mít vleptané do lebky, aby mě strašily, kdykoliv nastane nějaká slabší chvíle. Ale musím říct, že za poslední půlrok se můj život obrátil k mnohem lepšímu, už si nepřipadám jako mrtvola bez života a bez důvodů k životu, spíš naopak, jsem živější než většina lidí, co znám.

Potřebuju udělat maturitu, dostat se na vysokou a odstěhovat se z tohohle příšerného místa. Vypadá to, že tu budu žít už jen necelých deset měsíců, možná to ze mě udělalo tak hyperaktivního a veselého člověka :). Je to určitě víc než rok, co jsem psala takovýhle blogařský článek a mám z toho zvláštní pocit.

Když jsem dnes přišla z práce, vzala jsem kytaru a hrála a zpívala si tuhle úžasnou písničku ↓ a to vyburcovalo sousedy. Moje minulý já by schlíple přestalo a ještě se omluvilo za to, že vůbec žiju. Ale dneska ne, bylo mi to úplně jedno, vlastně jsem do té kytary začala mlátit ještě víc; když jejich děti můžou řvát v šest ráno, nevidím důvod, proč bych v tomhle hnusném baráku s tenkými stěnami nemohla být taky chvíli nahlas.

Moje vlasy :D

1. dubna 2012 v 11:42 | Žanet
Poslední dobou hodně měním účesy a tohle jsou dva ze čtyřech, které jsem zkusila za poslední měsíc :), ale většinou mám rovné vlasy. Asi jsem ještě nenašla "svou" barvu a to, jak bych měla mít ty vlasy udělané, abych nevypadala jak čarodějnice :).

 
 

Reklama